Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » dlouháns weeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Nápad 21+63 Příspěvek č. 17






hoja! 4 dny zpět jsem sklidil Nebulu 1, dochází medicína ale nefotil jsem ji.
dnes to v boxu vypadá takhle..














..a druhá nebulka jde taky(ten keřík vpředu)
dále jdou pod kudlu první 2 kousky ze semen













jedna z nejmenších, NL připomínající, velmi tvrdé a smradlavé palice












a taky moje oblíbená sogovka - mamapheno
možná jsem ji tam mohl ještě pár dní nechat, ale když už jsem ji vytáh..













a její spodky nejspodnější

Old Post 20-09-2013 v 13:32 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Nápad 21+68 Příspěvek č. 18






dnes šli další 3.
vlevo pomerančovka, uprostřed nejmenší kytka z celého roundu + další sativa dominant one

Old Post 25-09-2013 v 13:00 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Nápad 21+69 Příspěvek č. 19





další dvě šly o den později
ehhh, říká ta vpravo

Old Post 27-09-2013 v 12:46 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Nápad 21+70 Příspěvek č. 20






o den později dalších 5..


















































..fotrpheno

Naposledy upravil dlouhán 19-10-2013 v 10:52 AM

Old Post 28-09-2013 v 18:43 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Nápad 21+71 Příspěvek č. 21




..abych to teda dodělal, poslední kytka šla ven z boxu nezralá. nechal jsem ji jen tak za oknem, dokud jí nebyl plný kvartýr - asi 3 dny - a kosa. to se nedá nic dělat.

ještě hodím nějaké foto sušiny a pár dojmů po špeku

Old Post 28-10-2013 v 18:31 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Pohodička sušina Příspěvek č. 22






takže slíbené foto sušiny. málem jsem zapoměl fotit, jak jsem palice rozebíral do šroubečku abych zjistil, jestli nenajdu trsy samčích nebo semen kdesi uvnitř - a nenašel.
každá palice je z jiné kytky.

a jakže to vlastně celé dopadlo?
dobře!

smokereport:

nebudu zde ronit chvalospěvy jak je to to nej skérko co jsem si kdy ubalil, protože není. chuťově to víceméně odpovídá vůním jednotlivých kytek, takže převážně lesní ovoce, ale najde se tam i pomeranč nebo citrónek. co se účinků týče, ikdyž jsou mezi jednotlivci zřejmé rozdíly od indikoidních gaučáků po energizující nakopávače, žádný kus není vyloženě propadák a zatím nikoho neurazil.
taky zde nehodlám onanovat nad tonáží suchého materiálu, ani jsem to nevážil. pro mě je ho dost na hodně dlouho.


tohle vlákno bylo hlavně o tom jestli je možné spíchnout doma na koleně semínka kvalitní marihuany ve feminizované formě a za sebe řeknu, že určitě je. feminizace je celkem jednoduchý proces a funguje dobře. chce to jen trochu citu pro výběr mateřských rostlin a možnost jet nějaký čas ve dvou boxech současně. výsledkem pak může být hromada samičích semen se zajímavým genetickým potenciálem.

všem kdo sledovali díky za pozornost a podporu a taky za to, že víte kam tahle podpora patří

tak ať se vám to chlupatí, dacani!

Old Post 03-11-2013 v 13:01 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Palec nahoru . Příspěvek č. 23






.

smrťák

Old Post 03-11-2013 v 13:02 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru :-) Příspěvek č. 24

Výsledek vypadá moc dobře. K+. O to víc se už těším na ty svoje mimina. Jsem zvědavý, jak si to nakřížil. Zatím se vzpamatovávají z těžkého dětství, takže je to ještě daleko

Old Post 03-11-2013 v 21:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 25

Krasny, supr. Jen bych se rad rad optal na ten proces feminizace, myslis ze bys mohl zalozit nove vlakno nebo to sem dopsat? Jinak Obrovke K+

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 04-11-2013 v 13:01 PM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 26

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=71758

smrťák

Old Post 04-11-2013 v 21:04 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 27

Pokud použiji koloidní stříbro na AUTO fem. rostliny...
Budou semena pouze feminizovaná, nebo se zachová i autiflowering?
Díky

"Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem."





Old Post 30-03-2024 v 18:49 PM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hruškomet
Stálý Člen

Karma uživatele Hruškomet - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 28

Po 11 letech docela odvaha se na něco ptát
Každopádně, k tvému dotazu, pokud veškerý tvůj genetický materiál bude ruderalis a dodržíš správnou techniku k získání pylu, měly by tvoje semena být všechno holky a automaty

Old Post 16-04-2024 v 11:08 AM
Hruškomet je offline   Profil uživatele Hruškomet   Find more posts by Hruškomet   Foto galerie člena Hruškomet   Click here to Send Hruškomet a Private Message   Add Hruškomet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6329410 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív