Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Techniky suseni a Curing - podpora tvorby THC z pryskyrice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9
Autor
Téma 
Spikec
Stálý Člen

Karma uživatele Spikec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 129

Ahoj Alpine, diky moc za info. Jinak na ten humidipak jsem na netu narazil, ale nenasel jsem nikde, jestli se da koupit tady v cr. Nevis nahodou?

Diky

Take a toke and all your worries go up in smoke

Old Post 12-12-2016 v 10:11 AM
Spikec je offline   Profil uživatele Spikec   Find more posts by Spikec   Foto galerie člena Spikec   Click here to Send Spikec a Private Message   Add Spikec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 130

Zdravim Spikec,ja to tady kupoval pres Amazon a ten snad v CR existuje,dobra vec je i tenhle " Indoor Digital Thermometer and Humidity Monitor",krasne se vejde do sklenice a jen to hlidas. At se dari.

alpine

Old Post 12-12-2016 v 15:55 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spikec
Stálý Člen

Karma uživatele Spikec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 131

citace:
Původní příspěvek od alpine
Zdravim Spikec,ja to tady kupoval pres Amazon a ten snad v CR existuje,dobra vec je i tenhle " Indoor Digital Thermometer and Humidity Monitor",krasne se vejde do sklenice a jen to hlidas. At se dari.


diky moc za info. Koupim tedy asi z amazonu jak rikas. Jinak merak budu kupovat tento:
merak

jinak jsem nakonec dnes nasel toto, ale 69% uz je asi moc (jiny nemaji):
boveda

Mej se

Take a toke and all your worries go up in smoke

Old Post 12-12-2016 v 17:57 PM
Spikec je offline   Profil uživatele Spikec   Find more posts by Spikec   Foto galerie člena Spikec   Click here to Send Spikec a Private Message   Add Spikec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 132

Ano,presne takovy merak mam taky,pracuje velice dobre,ale ta boveda 69% je moc,shanej tech 62%,to je ideal. I kdyz to samozrejme jde i bez ni,kdyz budes mit ten merak.At se dari.

alpine

Old Post 12-12-2016 v 18:02 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 133

Jak píše Alpin, pořiďte si Bovedu a nemusíte to dál řešit, ideální je 58% nebo 62%, ostatní % nejsou vhodný pro curing. Co sem koukal tak v growshopech je k prodeji.

Old Post 01-06-2018 v 12:08 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mrsheep
Nový Člen

Karma uživatele Mrsheep - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 134

citace:
Původní příspěvek od Keen
Jak píše Alpin, pořiďte si Bovedu a nemusíte to dál řešit, ideální je 58% nebo 62%, ostatní % nejsou vhodný pro curing. Co sem koukal tak v growshopech je k prodeji.


Pouzivam a můžu vřele doporučit. Pár korun v jahode.

Old Post 26-08-2018 v 06:26 AM
Mrsheep je offline   Profil uživatele Mrsheep   Find more posts by Mrsheep   Foto galerie člena Mrsheep   Click here to Send Mrsheep a Private Message   Add Mrsheep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reworgout
Stálý Člen

Karma uživatele reworgout - 29% PěstitelskáKarma uživatele reworgout - 29% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 135

Ahoj, chtěl bych se zeptat zdejších mistrů a mágů na fermentaci. Něco jsem si o ní zde už přečetl a dostal jsem takový nápad a chci slyšet váš názor. Jelikož nebudu fermentovat velké množství a budu muset fermentaci vyvolat, napadlo mě následující. Vezmu klasickou termosku a naliji do ní horkou vodu abych jí prohřál. Vodu pak vyleju, vnitřek vysuším a napěchuji mírně vlhkým materiálem. Termosku poté uzavřu. Má představa je taková že vyhřátá termoska aktivuje fermentaci která si pak již bude tvořit své vlastní teplo a termoska ho udrží. Je to možné nebo je to blbost? Dík.

špek, gandža, tráva, brčko, rostlina, joint, hulení, zelí, marijánka, skunk, skéro, maruška, marihuana

Old Post 30-08-2018 v 17:21 PM
reworgout je offline   Profil uživatele reworgout   Find more posts by reworgout   Foto galerie člena reworgout   Click here to Send reworgout a Private Message   Add reworgout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 136

citace:
Původní příspěvek od reworgout
Ahoj, chtěl bych se zeptat zdejších mistrů a mágů na fermentaci. Něco jsem si o ní zde už přečetl a dostal jsem takový nápad a chci slyšet váš názor. Jelikož nebudu fermentovat velké množství a budu muset fermentaci vyvolat, napadlo mě následující. Vezmu klasickou termosku a naliji do ní horkou vodu abych jí prohřál. Vodu pak vyleju, vnitřek vysuším a napěchuji mírně vlhkým materiálem. Termosku poté uzavřu. Má představa je taková že vyhřátá termoska aktivuje fermentaci která si pak již bude tvořit své vlastní teplo a termoska ho udrží. Je to možné nebo je to blbost? Dík.


Nenapada me jedinej duvod proc to predehrivat. Fermentace sama uvolnuje nejaky teplo, driv nebo pozdeji, pokud se nastartuje, tak se tam ta teplota ustali. Ale termoska je obecne asi dobrej napad na udrzeni spravne teploty po delsi dobu, docela me zajima jak to dopadne!

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 15-11-2018 v 00:39 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 137

https://www.youtube.com/watch?v=ZP_Lp4ktjtU
aj vas napadlo to co mna? .. a nemyslim tym zradlo furt

Old Post 14-04-2021 v 15:24 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marttas
Nový Člen

Karma uživatele Marttas - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2021
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 138

Ahoj, prosím o radu. Vrátil jsem se z dovolené a celý box přestavěný na sušárnu mi přeschnul....byl to můj první počin a netušil jsem, že to tak rychle uschne. Teplota 20 vlhkost 40-50 + odtah a větrák na minimu. Je nějaký způsob jak zpět vrátit částečnou vlhkost celému boxu. Napadl mě rozprašovač, zvlhčovač vzduchu, horká pára?...za každou zkušenost budu vděčný. Děkuji, P

Old Post 17-02-2022 v 20:46 PM
Marttas je offline   Profil uživatele Marttas   Find more posts by Marttas   Foto galerie člena Marttas   Click here to Send Marttas a Private Message   Add Marttas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1411160 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív