Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » s.L. growing SCRoG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Dotaz Nazdar.... Příspěvek č. 17

Zdravím ...

Koukám dobrá práce karma tě nemine . Chtěl bych se zetptat kolik bylo suchýho ? Já ve svý skříni udělal / můj 1indoor! / z 6kyti 80g , teď jsem jich tam nacpal 35 , a uvažuju a nějákým pletivu /SCRoG/ do svý skříně napříště podívej se mi na mojí skřínku , co bys mi doporučila , děkuji předem

Zatím čau

Old Post 29-10-2001 v 13:17 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 18

Děkuji za pochvalu.
For Hlava- no teď jsem viděla tu tvou pěstírnu a je moc hezká , jen mě trochu zarazilo proč máš to světlo tak vysoko (jestli je tak vysoko jako na té první fotce). Já se vždy snažím dávat to světlo co nejníž(400w mám 20 cm nad vrcholkama). To světlo je možná také důvod proč některé ty paličky byli hodně vytažené. No prostě: já bych tam možná nedávala síť, ale určitě bych dala světlo co nejníž to půjde (třeba si pořídit i stínítko s chlazením). To by asi vyřešilo i to že ti kytky nerostli tak rychle, takže kdyby jsi jim přiblížil to světlo tak by byli silnější a dřív by si je mohl přpnout na květ. Jo a nevím jestli tam máš foukání přímo na rostliny, to je taky dost důležitý protože když se často ohýbaj tak jim tloustnou stonky a stonky jsou jako potrubí - čím větší, tím může proudit víc živin.
Ježišimaria já zase mluvím jako moje "přemoudřelá" babička, omlouvám se. Prostě když někdo projeví zájem o můj názor, tak se neznám .
Jo, ale tu pěstírnu máš fakt hezkou.K4U2

s. Lamparezová

Pod tímto nickem píší Yawn a Getluna.

Old Post 29-10-2001 v 17:49 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

dotaz Příspěvek č. 19

nazdárek seňorita, můžu se na tebe obrátit s nějakýma dotazama ohledně scrogu ?? chystám se ho totiž rozjet a kytičky už začínaj bujet :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 19-11-2001 v 23:09 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
a.f.a
Nový Člen

Karma uživatele a.f.a - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 20

for SL
koukam ze clenove ste fakt sikovny to by mely roditche radost dyby to videly
podle myho nazoru by sis mel/a sehnat pletivo s vetsima okama ... pokud chces aby ti kyticky nestinily sami sebe vlastne s to psal/a
takze urcite k4u a hodne zdaru priste ...

a.f.a ...

Old Post 28-11-2001 v 09:34 AM
a.f.a je offline   Profil uživatele a.f.a   Find more posts by a.f.a   Foto galerie člena a.f.a   Click here to Send a.f.a a Private Message   Add a.f.a to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrakopecky
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Myslim ze je to naprosta nadhera
Takze ti posilam Karmicku a jinak preju hodne zdaru

Old Post 28-11-2001 v 21:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Obecné High S.L. Příspěvek č. 22

Pekne Vam to vzrostlo, nase skrine se vyvijeji skoro stejne... Jsem jen trochu pozadu za tebou. HEHE
Ted jsem postavil Drip, sest kvetinacu, lampa s odtahem... Uplne stejny zmeny jako ty.
Mam 250 a chtel bych abys mi doporucila jestli si mam poridit to 400 vaham a laskuju s tim uz dlouho...
Co mi poradis, skrin je 50*95*130... Asi trochu mensi nez ta tvoje..
Bum shankar K4U.

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 29-11-2001 v 12:11 PM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 23

Ahoj, moc se omlouvám že jsm neodpovídala, ale vůbec jsem nevěděla že tady mám nějaký vzkazy:-(.
Takže Oton.... jestli je to ještě aktuální tak se klidně ptej, budu jenom ráda.....
Tomy...... no čím víc tím líp, ale jestli to uvětráš to musíš vědět sám. Urodu budeš mít určitě větší ale G/W bude asi menší.
Jinak všichni Díky.

Vaše opožděná s.L.

Pod tímto nickem píší Yawn a Getluna.

Old Post 19-12-2001 v 00:05 AM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 24

Týjo, až teď zjišťuju že jsem vůbec nenapsala jaká byla úroda a přitom jsem na to docela pyšná...... Takže muje úroda byla 212g.

Pod tímto nickem píší Yawn a Getluna.

Old Post 19-12-2001 v 00:08 AM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Palec nahoru 212g Příspěvek č. 25

Nooo, nejsem znalec, alee 212g je jako mooc pjeknee !!! A to jsou ( byly) jen suchee palicky, vid?
A prosim ciste orientacne nevzpomenes, kolik bylo suche rostliny celkem ( jako zbylee listii, a listecky na vareni)?

A taky neco kolem uzasnych kvasinek nenapises? Nejake davkovani cukru, pridaavaanii kvasinek, ci jak dlouho vydrzi ta davka kvasinek, slejvaaní vznikleeho alkoholu ap... ci primo nejlepe pokud jsi zpracovala nejaky komplexni vypocet kolik takto vznika CO2?
To by se mi mooc libilo, neb jsem tu doposud nejake sofistikovane vycisleni tohoto procesu nevydel....... a tak bys moznaa, moznaa, byla prvni

Jinak K4U samozrejme

Old Post 27-03-2002 v 22:28 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manin
Stálý Člen

Karma uživatele manin - 0% PěstitelskáKarma uživatele manin - 0% PěstitelskáKarma uživatele manin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 26

Senorito jsi fakt moc sikovne devce a tve dilo si zasluhuje K+

MaNiN

Old Post 28-03-2002 v 09:13 AM
manin je offline   Profil uživatele manin   Find more posts by manin   Foto galerie člena manin   Click here to Send manin a Private Message   Add manin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 27


pjekny pjekny...
k+

Old Post 28-03-2002 v 09:16 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 28

Díky, Walhi, žes to vytáhl na světlo boží, já jsem si toho do teďka nevšiml . Takhle milé seňoritě taky rád přispěji karmou. Kytičky jak z fotek profesionálních velkopěstíren, co to melu-mnohem lepší! . A kéž bych měl jednou taky tak vychytanou skříň.

Old Post 28-03-2002 v 16:00 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 29

Tady to umelecke dilo vidim poprve a nezbyva nez gratulovat.Ta skrin je hotova veda.Fakt dost naslapany.
No uz je to dost dlouho od sklizne.Tak jaka byla?Prezily jste to vubec?...hehehe K+

Piškot @ like @ high

Old Post 31-03-2002 v 06:19 AM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1884360 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív