Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » uchlazení 600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
fR3edom-X
Stálý Člen

Karma uživatele fR3edom-X - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 38  

uchlazení 600w Příspěvek č. 1

Zdravím, chtěl bych vědět váš názor na to jak mám chladit 600w na prostoru 1,6x1x1 m2. Mám udělanou half-cooltubu,která fouká vzduch přes výbojku ven a zároveň je to odtah, ale mám k ní slabej větrák(Euro2-150m3). Pročetl sem snad všechno co tady je o chlazení 600w ale u mě doma je teplo a navíc až příjde léto tak končím. Jediná dostupná možnost je asi silnější větrák, který ale stojí okolo 4000kč a navíc nevím jestli můj problém vyřeší... nebo to nějak zkombinovat s ochlazovačem vzduchu(něco o nich http://www.klimatizace.net/klimatizace/ochlazovace.htm) který stojí asi 1800kč. Dá se to vůbec použít a pomůže to? Za každou radu jak to uchladit dík

Old Post 14-04-2005 v 21:36 PM
fR3edom-X je offline   Profil uživatele fR3edom-X   Find more posts by fR3edom-X   Foto galerie člena fR3edom-X   Click here to Send fR3edom-X a Private Message   Add fR3edom-X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czechglock
Stálý Člen

Karma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 2

Myslím, že ochlazovač za 1800Kč jsou vyhozený peníze. Líp už chladí obyč ultrazvukovka a je levnější. Já řešení našel a po tom co jsem vyzkoušel vodní chlazení jsem furt z toho vedle, jaká je to mafie. Doporučuju a rád poradím. Nemůžu jen teď dát fotos systémku. Jen podotýkám, že cenově vodní chlazení na 600W v poho do 2500Kč a to můžeš mít ještě předimenzovanej výměník a čerpadlo. Teplotu v boxu lampa nezvýší a výhody jako bezhlučnost, úspora el. energie a dalších věcí nemusím podotýkat.. Vím, že se to nepoužívá v Holandsku, ani to nemaj v renomovanejch Gshopech, ale to je úplně jedno, protože i tak to funguje

Naposledy upravil czechglock 14-04-2005 v 23:49 PM

Old Post 14-04-2005 v 23:43 PM
czechglock je offline   Profil uživatele czechglock   Find more posts by czechglock   Foto galerie člena czechglock   Click here to Send czechglock a Private Message   Add czechglock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fR3edom-X
Stálý Člen

Karma uživatele fR3edom-X - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 3

czechglock: dík za radu, to vodní chlazení sem tady sledoval a celkem mě to zajímalo, ale nějak se po tom slehla zem a ani sem nevěděl jestli to někdo vyrobil. Takže se do toho asi pustím a budu rád když mi s tím pomůžeš Chtělo by to hodně podrobnej popis, jaký součástky použít a kde je sehnat(nejlíp co nejlevněji) + nějaký ty fotky by se hodily, ale i bez nich to pude...
takže jestli to fakt funguje jak má tak jdu do toho!!!

Old Post 15-04-2005 v 13:58 PM
fR3edom-X je offline   Profil uživatele fR3edom-X   Find more posts by fR3edom-X   Foto galerie člena fR3edom-X   Click here to Send fR3edom-X a Private Message   Add fR3edom-X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czechglock
Stálý Člen

Karma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 4

Vodní chlazení má krom výhody tepla i výhodu mnohem menší hlučnosti. Pro tebe má smysl buď CT, nebo lépe vodní chlazení. U vodního chlazení nepotřebuješ ani zvlhčovačku, protože si stáhneš větrák na minimum.

Old Post 18-04-2005 v 06:59 AM
czechglock je offline   Profil uživatele czechglock   Find more posts by czechglock   Foto galerie člena czechglock   Click here to Send czechglock a Private Message   Add czechglock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 5

kruz..........tohle je czechglockuv vybornej vynalez...http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=15544
taky nevim,jak to dopadlo co czechglocku??????

Old Post 19-04-2005 v 19:30 PM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 6

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=5

soory. jsem hovado. tohle je snad ono

Old Post 19-04-2005 v 19:31 PM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-12-2003 - Halogen 400W - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4669070 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív