Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
doobee
Nový Člen

Karma uživatele doobee - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 97


cau muzu kombinovat dva druhy hnojek do jedne zalivky???mam nechat pomer redeni stejny jako v navodu???tohle je NPK6:3:6 pro kyselinomilne...

catch me once shame on you-catch me twice shame on me...fuck the police...

Naposledy upravil doobee 08-02-2009 v 14:26 PM

Old Post 08-02-2009 v 14:00 PM
doobee je offline   Profil uživatele doobee   Find more posts by doobee   Foto galerie člena doobee   Click here to Send doobee a Private Message   Add doobee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doobee
Nový Člen

Karma uživatele doobee - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 98


a tohle je NPK 24:8:16..universal....kazde obsahuje mimo jine odlisne mikroprvky(ziviny) a spolu by mohli fungovat jeste lepe.....nebo je nemichat a jen stridat???dneska budu pridavat rozdrcene vajecne skorapky na povrch kvuli ph....mam doma lakmusove papirky,zkousel jsem si merit ph a vzdycky mi to ukazalo stjnou barvu.....spis se jen namocil a barva zustala stejna???

catch me once shame on you-catch me twice shame on me...fuck the police...

Old Post 08-02-2009 v 14:39 PM
doobee je offline   Profil uživatele doobee   Find more posts by doobee   Foto galerie člena doobee   Click here to Send doobee a Private Message   Add doobee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andrejslavomir
Nový Člen

Karma uživatele andrejslavomir - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 99

Ahoj, potřeboval bych pomoct, letos to bude druhym rokem co chcu pestovat outdoor, loni sem nepřihnojoval a letos sem to chtel zkusit, jak sem to tak projiždel tak je tu asi 15 stranek( i stim uzavřenym topicem) projel sme to skoro všechno a nic moc sem se nedozvedel teda, tak sem se chtel zeptat čim je asi uplne NEJLEPŠÍ hnojit a popřipade jakou značkou ( mam možnost hnojit aji přirodne kompostem kuřincema aj hnojem) Dikes moc. zdarec

Old Post 08-02-2009 v 18:15 PM
andrejslavomir je offline   Profil uživatele andrejslavomir   Find more posts by andrejslavomir   Foto galerie člena andrejslavomir   Click here to Send andrejslavomir a Private Message   Add andrejslavomir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
proutekk
Nový Člen

Karma uživatele proutekk - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 100

momentálně zkouším GROTEK:kick start,vitamax,solotek bloom,bud fuel,heavy bud,monster bloom a bloosom blaster.Jedu první měsíc květu a výsledky Very good..

Old Post 18-02-2009 v 21:18 PM
proutekk je offline   Profil uživatele proutekk   Find more posts by proutekk   Foto galerie člena proutekk   Click here to Send proutekk a Private Message   Add proutekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deluxe
Stálý Člen

Karma uživatele Deluxe - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 101

to az tolko hnojiva mpotrebuje ta rastlina ?

Old Post 18-02-2009 v 22:09 PM
Deluxe je offline   Profil uživatele Deluxe   Find more posts by Deluxe   Foto galerie člena Deluxe   Click here to Send Deluxe a Private Message   Add Deluxe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernobyl
Stálý Člen

Karma uživatele cernobyl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 102

Minulej rok sem jel biobizz grow, bloom, ah enzymy, atami pk13-14, a ripen. (byl sem celkem spokojenej ale brko me ukradli,takze ve finale nevim jaka mohla byt chut atak.)
Tenhle rok chci skusit vic veci od ATAMI.+ripen

Old Post 19-02-2009 v 12:35 PM
cernobyl je offline   Profil uživatele cernobyl   Find more posts by cernobyl   Foto galerie člena cernobyl   Click here to Send cernobyl a Private Message   Add cernobyl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
proutekk
Nový Člen

Karma uživatele proutekk - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 103

každopádně je lepší celá řada,ale dá se úspěšně pěstovat i s nekompletní řadou.Minulej rok jsem měl to samé,akorát kick start a bloosom blster jsem neměl.Výsledky slušný...

Old Post 19-02-2009 v 20:22 PM
proutekk je offline   Profil uživatele proutekk   Find more posts by proutekk   Foto galerie člena proutekk   Click here to Send proutekk a Private Message   Add proutekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hannz
Stálý Člen

Karma uživatele hannz - 93% PěstitelskáKarma uživatele hannz - 93% PěstitelskáKarma uživatele hannz - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 104

zdravim potreboval bych radu, nebo spis jestly stim ma nekdo nejaky skusenosti, chtel bych znova jet cocos od plagronu. hnojky tez od plagronu A+B cocos. no a ted sem objednal dalsi hnojky od plagronu jelikoz zpredchozyho vypestu toho moc nezbylo, a oni mi misto toho poslaly A+B cocos od b´cuzzu, potreboval bych vedet jestly mi to nejak nerozhodi kytky nebo tak neco? popripade poradte co tam mam lej jako prvni plagron nebo b´cuzz jedu druhej grow tak stoho mam strach dik hannz

Old Post 04-04-2009 v 00:49 AM
hannz je offline   Profil uživatele hannz   Find more posts by hannz   Foto galerie člena hannz   Click here to Send hannz a Private Message   Add hannz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 105

Já jedu taky druhej grow, takže nejsem vůbec zkušenej. Ale pro jistotu bych jel jen ten novej A+B a nebo bych ze začátku hnojil tim čeho mám míň a potom bych přešel na ten buzz. Ale nyvim jen si myslim

citace:
Původní příspěvek od hannz
zdravim potreboval bych radu, nebo spis jestly stim ma nekdo nejaky skusenosti, chtel bych znova jet cocos od plagronu. hnojky tez od plagronu A+B cocos. no a ted sem objednal dalsi hnojky od plagronu jelikoz zpredchozyho vypestu toho moc nezbylo, a oni mi misto toho poslaly A+B cocos od b´cuzzu, potreboval bych vedet jestly mi to nejak nerozhodi kytky nebo tak neco? popripade poradte co tam mam lej jako prvni plagron nebo b´cuzz jedu druhej grow tak stoho mam strach dik hannz

Old Post 21-04-2009 v 15:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karloz
Stálý Člen

Karma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 106

já jedu od Plagronu ze začátku ,,grow" a na květ ,,bloom" jedu prvním rokem s hnojkami a můžu s jistotou říct, že kyti díky hnojkám jsou oproti munulému roku značné větší, silnější a zdravější atd.. jo a ted mi přišel ,,Terra Bloom" tak uvidíme

,,-,Karloz a jeho 10holek (out 09),-,,

Old Post 26-08-2009 v 23:11 PM
Karloz je offline   Profil uživatele Karloz   Find more posts by Karloz   Foto galerie člena Karloz   Click here to Send Karloz a Private Message   Add Karloz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

huu-yaaa Příspěvek č. 107

ja dojizdim radu BIo BIzz kterou pak budu aplikovat na out. jinak pristi kolo jedu drip a mam pripravenou absolutne kompletni radu hnojiv od Bionova. puvodne to stalo neco pod 10 táců, dostal jsem to od kamarada levneji, tak jsem zvedavy, protoze jsem mel moznost porovnat jeho vysledky a muzu rict ze nikdy jsem nenasel konkurenci!!
jsem za to rad, protoze mam i jeho setup :-D viz---> http://grower.cz/forum/showthread.p...1248#post811248

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Old Post 26-08-2009 v 23:33 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 108

ja už druhým rokem kombinuji (loni GH ) letos AH s bio hnojivem. ah-čka jsou výborné hnojiva ale ty brka jsou jako kaše z prášku, během celého cyklu pravidelně hnojím tří složkovým hnojivem dle své intuice a ktomu bio hnojiva letos jsem použil: konský hnůj , holubince , n-p-k s guanem a rybí moučku... jako doplnky jsem letos pořešil pk 13-14 , pyth-amin a ripen ....a kdybych měl porovnat AH versus GH tak prozatím jdu do GeHaček.

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 27-08-2009 v 07:22 AM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 109

kouba: ty tvé BIO si cpes do skrine? myslim zue konaky a holubince nejsou zrovna vhodne do indooru, nesou ssebou spoustu bakterii a vsemoznych plisni. Proti tem vecem nic nemam, ja je pouzivam vsak ryze na venek ;-)

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Old Post 27-08-2009 v 08:30 AM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 110

GH 4ever

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 27-08-2009 v 08:34 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spajdy
Nový Člen

Karma uživatele Spajdy - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 111

letos poprve pouzivam Plagron a jsem 100% spokojen.drive jsem pouzival prevazne slepicince.

Old Post 28-08-2009 v 15:35 PM
Spajdy je offline   Profil uživatele Spajdy   Find more posts by Spajdy   Foto galerie člena Spajdy   Click here to Send Spajdy a Private Message   Add Spajdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 112

čus mě by zajímalo jestli někdo vyzkoušel hnojiva "Jungle in da box" ? Zatím jsem na to narazil jen v jednom treadu ale tam měl týpek nějaký problémy...už si nevzpomínám co se mu dělo.
A když si člověk přečte jejich reklamu má pocit jakoby nebylo lepšího hnojiva Nějaký zkušenosti ???
Jinak používám Plagron do hlíny a jsem s ním spokojenej. Pěstuju totiž in poprvý, takže nemám srovnání. Taky mám pár serepetiček jako GS nebo Phytamin...

Old Post 29-12-2009 v 00:43 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-06-2007 - Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! - 1281 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8320220 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív