Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » MMM2002 - Mexiko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 17

---------------------------------------------------------
TO TIM: ŠPATNĚ SI TO POCHOPIL !!!
Já používám slovo negr !jen! ve významu týpek!
Nebo když tu někde vidim hustou pěstírnu, tak si řeknu: "no ty krávo, to je negr".
Takže to je POUZE KOMPLIMENT.
A ohledně všeho rasizmu jsem KRAJNĚ NA TVOJÍ STRANĚ.
Už je to srozumitelnější?
---------------------------------------------------------

250w skříň

Old Post 14-05-2002 v 12:15 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Uz jo Příspěvek č. 18

Ale stejne bych si byt tebou daval pozor na pouzivani silnych slov. Me to taky bylo jedno, az jsem narazil...
Pak mi to vysvetlilii jak kde co a okolo, a ted to snad chapu...
snad.

[Edited by Tim on 14-05-2002 at 08:10 PM]

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 14-05-2002 v 18:20 PM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjja
Stálý Člen

Karma uživatele jjja - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 42 

ti tim Příspěvek č. 19

Je perfektní že snad víš co a jak Skus se s námi pdělelit o své vědomosti

[Edited by jjja on 14-05-2002 at 09:00 PM]

jen neztratit úctu.

RESPEKT.....

Old Post 14-05-2002 v 18:29 PM
jjja je offline   Profil uživatele jjja   Find more posts by jjja   Foto galerie člena jjja   Click here to Send jjja a Private Message   Add jjja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Přesně tak marcu!!! Příspěvek č. 20

Já normálně říkám negr, podle mě to není tak hrozný, s jednim sem se seznámil a byl to fakt pohoďák, podle mě sou černý v pohodě, narozdíl od cigánů, cigáni dělaj jenom bordel, ale černoši sou drsňáci.....


Hele a až tomuhle threadu zas někdo dá negatyvní karmu tak mi to napište do apoň do PM, protože takoví kokoty mám fakt rád, já třeba dávám jen dobrou karmu, protože když se mi nelíbí něčí názor tak ho prostě nechám, ani ho neznám a třeba ani nevim jak to myslel a jakej doopravdy je, možná by se měli někteří na groweru zamyslet sami nad sebou než někoho budou linčovat.


Já sem to negr nikdy namyslel špatně a asi bych k ňákýmu nepřišel a nezačal po něm řvát negře a podobně, rasismus nesnášim, hlavně z rasistů amíky, skopčáky a Slovany teda hlavně ty co provolávaj fašistycký hesla a podobně.



[Edited by MR.GRASS on 15-05-2002 at 07:41 PM]

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 14-05-2002 v 19:47 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Upozornění Příspěvek č. 21

Založil jsem v Kanálu téma "rasizmus".
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=3749

250w skříň

Old Post 14-05-2002 v 21:40 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jonas3
Nový Člen

Karma uživatele jonas3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 9 

Pohodička Příspěvek č. 22

To TIM
byli jsme s kamosema vloni v Mexiku a taky jsme netusili, ze je to tam zakazany. Az do doby, kdy jsme vecer hulili v parku, nekdo nas z mistnich praskl a prisli benga. Puvodne jsme netusili, co chteji, ale kdyz vytahli bouchacku, tak nam to dost rychle doslo....

Old Post 15-05-2002 v 12:05 PM
jonas3 je offline   Profil uživatele jonas3   Find more posts by jonas3   Foto galerie člena jonas3   Click here to Send jonas3 a Private Message   Add jonas3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
youker
Nový Člen

Karma uživatele youker - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 2 

o to nejde Příspěvek č. 23

nevadi ze , ked je cierny a ty ho nazves negrom....poznam par ciernych.....hram basket a su to moji friends..a vobec im nevadi ked ich volam negri ...lebo vedia ze to nema ziadny rasistycky podton.....takze tak

Old Post 25-05-2002 v 10:28 AM
youker je offline   Profil uživatele youker   Find more posts by youker   Foto galerie člena youker   Click here to Send youker a Private Message   Add youker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cube48
Nový Člen

Karma uživatele cube48 - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 18 

Negri - korektni oznaceni Příspěvek č. 24

Myslim, že negr je korektní označení lidský rasy.


http://www2.webpark.cz/osp/rasy.htm
http://mujweb.atlas.cz/skolstvi/paxon/12.html


hope 4 dope

Old Post 25-05-2002 v 14:53 PM
cube48 je offline   Profil uživatele cube48   Find more posts by cube48   Foto galerie člena cube48   Click here to Send cube48 a Private Message   Add cube48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4644950 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív