Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » EXTRAKCE KONOPÍ - ROSIN
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 97

Tak to je teda pekne dlouha doba ale aspon ze tak
Vsichni jsme uz zvedavy na ty rozdily
Diky za odpoved.

Old Post 28-12-2018 v 07:25 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 98

@ Crazyben hulil.jsem to ted cca mesic jako je to dobry, ale mel.jsem asi moc velke ocekavani. Pouzivam Kandy pens verze gravity. Mas moznost pouzit 2 ruzny nastavce. Jeden je keramicky a druhy civkovy. Keramika ma.jemnejsi chut trochu jako vapo. Civkovy je chut vice “harsh“ a vyfouknes mnohem vice koure. Pokud bych mel subjektivne popsat chut tak je to neco mezi travou z vaporizeru a dobryho hase s fajfky. Efekt je hodne do hlavy a velice prijemny high. Kouril.jsem svuj matros, kterej byl muj prvni lisovaci pokus tak si myslim, ze rozhodne ne.prvotridni rosin co vidis na UT a internetu. Co mi.prijde hodne zajimavy je lisovani skafu (khief) na to se hodne tesim. Vlastni lis.uz mam hotovy ted se lakuje..... Postnu fotky az bude doma a.zacnu experiemntovat.

Old Post 05-01-2019 v 20:20 PM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 99

Parada, konecne nejaky fotky

Old Post 05-01-2019 v 20:28 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 100

citace:
Původní příspěvek od ivanski123
@ Crazyben hulil.jsem to ted cca mesic jako je to dobry, ale mel.jsem asi moc velke ocekavani. Pouzivam Kandy pens verze gravity. Mas moznost pouzit 2 ruzny nastavce. Jeden je keramicky a druhy civkovy. Keramika ma.jemnejsi chut trochu jako vapo. Civkovy je chut vice “harsh“ a vyfouknes mnohem vice koure. Pokud bych mel subjektivne popsat chut tak je to neco mezi travou z vaporizeru a dobryho hase s fajfky. Efekt je hodne do hlavy a velice prijemny high. Kouril.jsem svuj matros, kterej byl muj prvni lisovaci pokus tak si myslim, ze rozhodne ne.prvotridni rosin co vidis na UT a internetu. Co mi.prijde hodne zajimavy je lisovani skafu (khief) na to se hodne tesim. Vlastni lis.uz mam hotovy ted se lakuje..... Postnu fotky az bude doma a.zacnu experiemntovat.


thx... zni to zajimave asi taky zkusim az bude moznost.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 06-01-2019 v 10:32 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 101

Zdravím všechny. Ten Resin je i takzvaný žíví resin a ten se extrahuje ze zmražených čerstvých květů. A pouze ten obsahuje i terpeny. Při klasickém sušením o terpeny okamžitě přicházíš. Jinak super Téma Madi.
Ta barva toho Live resinu je mazec. To je to co hledáš Madi :-)
https://www.youtube.com/watch?v=7Jeez_KHrzc

Old Post 07-01-2019 v 23:09 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 102

citace:
Původní příspěvek od cvrca
Při klasickém sušením o terpeny okamžitě přicházíš.


A na to si přišel kde? Souhlasím ,že špatné sušení a skladování ma na terpeny destruktivní vliv a nejlepší metodou uchování terpenů jsou určitě extrakty a koncentráty. Ale, že při klasickém sušení o terpeny okamžitě přicházíš slyším prvně. Určitě si rád doplním vědomosti, nějaký zdroj?

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 08-01-2019 v 05:45 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 103

Samozrejme ze se nejake to procento THC , CBD , terpeny a dalschich veci ztrati.
Terpeny se nici pri urcite teplote , takze pri suseni by tam podstatna vetsina ale
mela snad zustat.
Kdyby nebyly v susine terpeny tak by ani nemohla vonet, protoze prave ty terpeny tam jsou zodpovedne za tu vuni.

Old Post 08-01-2019 v 07:41 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 104


Tak jsem koupil rosin press za 1.500 kč a uplně na pikaču.Asi jsem něco zadupal,ale s palice mi nic nevyjelo.Chce to ten lis co má větší tlak.Palice ma ani né 1 mm na šířku

Old Post 09-01-2019 v 19:53 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 105



Nasral jsem se a koupil toto a velká paráda.Škoda ,že mi kluci neřekli,že při odpařování ve vodní lázni musí být plamen vypnutý.Po 5 min hoření to odnesla jen digestoř.To byl fajer jak v americkém filmu.Sklidil jsem se 30gramáču jednu kávovou lžičku.Jak jsem starý ,tak jsem hlupý

Old Post 09-01-2019 v 19:57 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 106

Chybama se stale clovek uci.

Muj soused si ten lis koupil presne ten co mas ty.
A taky za mnou prisel ze nic nevymackl tak sem mu to ukazal, proste tomu musis dat delsi cas, vetsi tlak , tim ze si na to opatrne stoupnes celou vahou ( psal jsem do vlakna ze jsem to delal ve sveraku) stara susina musi byt 62% vlhkosti ,coz znamena skladovat spolu s Bovedou, nebo cersvy matros. Popripade i trochu zvysit teplotu.

Ja z toho fakt vymack dost.

Jo z toho dexco je toho malo z 30 G.
Ale nadherny krystaly ale mely by byt jantarove ,ne cire.

Ale parada alespon neco se ti povedlo

A smoke-report ?

Old Post 09-01-2019 v 20:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 107

Madi,bylo by víc,ale jak jsem psal - mi to chytlo.A smok report už si nepamatuji

Old Post 09-01-2019 v 20:16 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 108

S tím Rosinem máš možná pravdu,ale já na to neměl nervy.Jsem na to čekal přes dva měsíce a pak zklamání.Asi to byla moje chyba.Jsem už starý pes a nikdy jsem to nedělal.Vždy jsem jen pěstoval a žádné experimenty jsem nedělal.Až teď na staré kolena jak mám hodně času,tak se pouštím do extrakcí .
Jinač kouř byl luxusní,nevím k čemu to přirovnat.Jeden bouch s bonga a 6 hodin ráuš

Old Post 09-01-2019 v 20:21 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 109

citace:
Původní příspěvek od fikus37

Jinač kouř byl luxusní,nevím k čemu to přirovnat.Jeden bouch s bonga a 6 hodin ráuš


Ted mluvis o dexco extraktu ?

Z rosinu si nevymackl vubec nic ani fakt par kapicek?
Je to divny , stale mi to lezi v hlave jakse ti to mohlo nepovezt...

Old Post 10-01-2019 v 08:30 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 110

Jj o Dexcu. Ten Rosin jsem prodal kamošovi a řikal,že to pod tím zkusí.
Musí tam být velký tlak,jinač je to na pi.u.
Ty stroje co jsou na netu s tím hydraulickým pístem musí být dobré.

Old Post 10-01-2019 v 12:38 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 111

fikus37
daj prosím odkaz na ten lis!
Odhadujem, že si tam nemal dostatočný tlak.

Old Post 11-01-2019 v 07:55 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 112

Odo, jj podle mě tam nebyl dostatečný tlak. Madi má odkaz, tak ho tady postni

Old Post 11-01-2019 v 08:31 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5440370 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív