Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Prosím o radu..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Cingoringo
Stálý Člen

Karma uživatele Cingoringo - 93% PěstitelskáKarma uživatele Cingoringo - 93% PěstitelskáKarma uživatele Cingoringo - 93% PěstitelskáKarma uživatele Cingoringo - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 126  

Prosím o radu.. Příspěvek č. 1

Nazdárek přátelé. Letos jsem dostal od kamaráda 4 semena(feminizovaná! )
2x Green Poison Fast Version a 2x Cream Caramel Fast Version. Vyrostli stoho fakt pěkný rostliny a našel jsem v nich spoustu krásných semen. Má otázka zní? Zdali jsou tyto semena vhodná pro selekci?? Samozřejmě pro mou osobní spotřebu,v žádném případě ne na kšeft! Dík za odpovědi...

Konopi je lék!

Old Post 08-10-2020 v 19:56 PM
Cingoringo je offline   Profil uživatele Cingoringo   Find more posts by Cingoringo   Foto galerie člena Cingoringo   Click here to Send Cingoringo a Private Message   Add Cingoringo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

je dost velka sance ze to budou hermousi.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 08-10-2020 v 20:28 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-11-2008 - prosím o pomoc - 19 odpovědí
30-10-2007 - prosím prosím - 3 odpovědí
05-04-2005 - Prosím o radu - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8734430 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív