Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Stavba boxu sakum prdum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 49

Iafour + Yuppie
Ja sem kazdou zalivku upravoval PH na 6,1 tak moc nerozumim tomu jakto ze vylitlo takhle vysoko..dneska sem pri proliti kvetinacu nameril PH 7,2....na dne mam vrstvu keramzitu ale ten by snad obecne mel PH snizovat ne? takze me to mozna jeste zkresluje to merenia treba ta hlina ma PH jeste vyssi..... Zkusil jsem dneska prolejt jeden kvetinac asi 15l vody s PH upravenym na 5,8 s nadeji ze to treba klesne.... hmm a dostal sem se na 7,1 na vytoku.....poradite mi jak mam dostat to PH dolu?
Jinak sem teda zkusil dneska taky poprvy pohnojit a dal sem asi 2/3 koncentraci tak uvidime jestli s e tim neco stane.....prijde mi ze na tom nejmensim Skunk 1 ty listy porad osychaj....u tech ostatnich se to uz asi nedeje...nebo to aspon nepostupuje tak rychle...a ten list neuschne uplne ale tak treba ze 2/3 a pak odpadne.....
PK hnojivo nemam,tak ho zkusim poridit a nasadim...
Doufam ze se taky dockam aspon naky urody

Jo a taky ten warlock je mnohe odolnejsi a houzevnatejsi kytka nez ten skunk 1...netrpi na ty listy tolik a i barvu ma lepsi.....o vikendu nahodim zas nakou fotku

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 07-12-2010 v 20:37 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kopi
Stálý Člen

Karma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 50

Já to jedu od prvního roundu v kokosu a výstupní EC sem nikdy neměřil. Jednou týdně proleju upravenou vodou, stejným množstvím jako při běžném zalití. Jeden květník prolít 15l vody je dost a nebavilo by mě to. Co to máš za hlíněnej substrát? Dohledej jaký má hodnoty. Čím upravuješ pH a čím ho měříš? Na PK máš asi ještě čas. Ta žloutnoucí barva do květu není moc dobrá vyhlídka, ale nechci malovat čerta na zed´. Držim palec a nereaguj jestli jsi už o tom rozepisoval na předchozích stránkách

Old Post 07-12-2010 v 21:24 PM
kopi je offline   Profil uživatele kopi   Find more posts by kopi   Foto galerie člena kopi   Click here to Send kopi a Private Message   Add kopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iafour
Stálý Člen

Karma uživatele iafour - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 51

Jaffato, nejsem si úplně jistej, jestli to s těma 15l byl nejlepší nápad, protože ted je to zas mokrý jak bažina a jsi na úplně stejným místě, jako předtim, když ti to začínalo hnít..Na upravení ph hlíny ti bohužel neporadim nic, protože jsem jel vždycky Biobizz- Allmix a ten je bezproblémovej, teda alespoň v mojem případě.

Zkus koupit Alga-a-mic od Biobizzu, dá se použit jako zálivka i jako postřik a s barvou a výživou listů dělá zázraky..!!!

Good luck

Grow up..!

Old Post 10-12-2010 v 16:08 PM
iafour je offline   Profil uživatele iafour   Find more posts by iafour   Foto galerie člena iafour   Click here to Send iafour a Private Message   Add iafour to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iafour
Stálý Člen

Karma uživatele iafour - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 52

Kurňa, spletl jsem si téma..! Těch 15 L vody běru zpět..! Já to teda nikdy osobně nedělal, ale možná to nebyl až tak špatnej nápad, zkusit to prolejt a vyhnat PH ďábla tímhle stylem..:-) Měl jsem úplně stejnej problém při 1.pěstu..Začal jsem upravovat PH a jako mávnutím kouzelnýho proutku tohle světlání listů zmizelo..Jde o nedostanek hořčíku..Takže rada: hlídat PH a postřikem tam solit phytamin nebo Alga-a-mic..!! 8)

Grow up..!

Old Post 10-12-2010 v 16:12 PM
iafour je offline   Profil uživatele iafour   Find more posts by iafour   Foto galerie člena iafour   Click here to Send iafour a Private Message   Add iafour to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 53

iafour :
Ted si me trosku zmat tema 15l vody,ale kazdopadne bazina s nekona, vyschlo to behem dvou dnu, ale nicemu to nepomohlo protoze ty skunky osychaj dal.....pritom to PH upravuju tak tomu moc nerozumim proc to takhle lita...taky sem zjistil ze kyselina dusicna dela takovou nemilou vec, ze postupne vyprchava a to PH samo leze nahoru....takze jedinou pricinu vidim v tomhle....
Phytaminem sem to vcera postrikal tak uvidime jestli se neco zmeni....jak casto tam ten phytamin nebo alg-a-mic muzu cpat?

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 13-12-2010 v 11:42 AM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Obecné stale osychame Příspěvek č. 54






9.den 12/12

Tak po nakym case se zase hlasim s fotoupdatem...

Od vcerejska svitim sodikem a furt si nemuzu zvyknout jak to ma vsechno jinou barvu
Kazdopadne kytky sou porad divny...Warlock se z toho vseho dostal,nahodil krasne zelenou barvu a prestal s osychanim ale ten Skunk 1 je furt spatnej..vcera sem z toho ostrihal hromadu uplne oschlejch listu, zalil vodou upravenou na PH 5,8, pridal sem neco malo bioheaven,bio bloom a enzymu, pred spanim pokropil Phytaminem a cekam co to udela....

Jak jsem psal v predchozim prispevku, zjistil jsem ze kyselina dusicna ma tu vlastnost, ze po naky dobe z vody vyprchava a PH samo leze nahoru....pritom ta fosforecna, doporucovana na kvet nic takovyho nedela...vysvetlil by mi nekdo proc se vlastne ma na rust a na kvet srazet PH ruznejma kyselinama?

Ja si myslim ze cely ty my problemy s listama pramenej jednak z prehnojeny hliny a jednak z vysokyho PH a tudiz zabraneni vstrebavani nakejch prvku....napr.horcik jak rika Iafour...a i kdyz sem upravil zalivku na PH 6 tak nez to do druhyho dne proschlo tak to vylitlo na nakejch 7,2 a to uz je spatny....Plisen mi Dr.Crabakles po prezkoumani listu pod mikroskopem vyloucil....

Taky nerozumim tomu, proc se ten warlock vzpamatoval a skunk ne, kdyz by to mela bejt celkem odolna genetika.....

No nic,nahodim nejaky fota at vidite jak to vypada

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 13-12-2010 v 11:54 AM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iafour
Stálý Člen

Karma uživatele iafour - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 55

Yes, na to pozor..! Opravdu ta kyselina vyprchává, takže ji tam přidávat těsně před zalitím, stejně tak i hnojiva, protože se při delším stání ve vodě kazí.. Hele, toho phytaminu se neboj..! Píše se, že by se správně mělo stříkat postříkem 5ml /1 l vody 1x týdně, ale já ho tam rval při každým postřiku a stříkal jsem to v období růstu až 3x-4x denně, protože jsem neměl zvlhčovačku..Je to zázračný hnojivo, který tomu nemůže snad nikdy uškodit..Pozor si musíš dávat až kytíí, půjdou do květu, protože by se vlhkost a hlavně smrádek, kterej je ve phytaminu pořádnej, držet v paličkách, ty by mohly začít hnít a v lepším případě smrdět jak stará ryba..:-D

Takže ted to tam klidně cpi, až přepneš tak prvních 14 dní sem tam stříkni, ale pak už ne..! Já jsem třeba ještě dělával, že jsem je pak celý ostříkal čistou vodou, abych ten phytamin spláchnul..:-)

Grow up..!

Old Post 13-12-2010 v 11:59 AM
iafour je offline   Profil uživatele iafour   Find more posts by iafour   Foto galerie člena iafour   Click here to Send iafour a Private Message   Add iafour to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 56

Podle mě je to listí takové protože to moc hnojíš a máš špatné pH... Měl sem to taky, protože sem zaléval 7,2 vodou xD Jinak já na snížení pH používám citronku z Alberta Kytce to nijak nevadí a vydrží to dlouho... Na sražení pul litra vody o pH 7,2 na 5,8 spotřebuješ asi 50 kapiček... Tak ať to roste

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 13-12-2010 v 13:27 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 57

Iafour:
no, minulej tejden sem to prepnul takze si ten phytamin uz moc neuzijou...o alg-a-mic plati to samy? taky jen prvnich 14 dni kvetu a pak to vysadit?

Nicker:
ja sem to listi mel takovy este nez sem zacal hnojit....a zalivku upravuju kazdou,ale asi se to PH menilo v ty pude kdyz to vysychalo .....

Spis by me ale zajimal ten rozdil mezi tema kyselinama....proc se na rust pouziva jedna ana kvet druha....

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 13-12-2010 v 14:12 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 58

citace:
Původní příspěvek od iafour
Yes, na to pozor..! Opravdu ta kyselina vyprchává, takže ji tam přidávat těsně před zalitím, stejně tak i hnojiva, protože se při delším stání ve vodě kazí.. Hele, toho phytaminu se neboj..! Píše se, že by se správně mělo stříkat postříkem 5ml /1 l vody 1x týdně, ale já ho tam rval při každým postřiku a stříkal jsem to v období růstu až 3x-4x denně, protože jsem neměl zvlhčovačku..Je to zázračný hnojivo, který tomu nemůže snad nikdy uškodit..Pozor si musíš dávat až kytíí, půjdou do květu, protože by se vlhkost a hlavně smrádek, kterej je ve phytaminu pořádnej, držet v paličkách, ty by mohly začít hnít a v lepším případě smrdět jak stará ryba..:-D

Takže ted to tam klidně cpi, až přepneš tak prvních 14 dní sem tam stříkni, ale pak už ne..! Já jsem třeba ještě dělával, že jsem je pak celý ostříkal čistou vodou, abych ten phytamin spláchnul..:-)


2 iafour:
Žádná kyselina nevyprchává! S tou degradací namíchaných hnojiv taky moc nesouhlasím, zaleží jestli jsou anorganický či organický. Ale vždy je lepší je míchat před přídavkem.
To že si myslíš že se má překračovat koncentrace phytaminu je taky blbost! Dávej si na to pozor, hnojení na list je velmi specifické! Ke vstřebaní a využití složek hnojiva dochází během desítek minut (na rozdíl od hodin u kořenového příjmu). Rozhodně postřik aplikovat v době sníženého odpařování vody (navečer). Z celkového příjmu živin rostlinami se přes listy dostává pouze 2-3% hnojiv z jejich celkového příjmu rostlinami. Je to dáno hlavně voskovým povlakem listů (kutikulou) a otevřeností průduchů (hytod). Dále jsou listy velmi náchylné na koncentraci - dochází k jednoduchému spálení listů. Postřik na list je vhodný pouze jako doplňková forma hnojení a to především pro rychlé odstranění nedostatku živin v rostlinách (pozor záleží na mobilitě iontů v rostlině - mobilní x nemobilní - viz. faq).

citace:
Původní příspěvek od Nicker
Podle mě je to listí takové protože to moc hnojíš a máš špatné pH... Měl sem to taky, protože sem zaléval 7,2 vodou xD Jinak já na snížení pH používám citronku z Alberta Kytce to nijak nevadí a vydrží to dlouho... Na sražení pul litra vody o pH 7,2 na 5,8 spotřebuješ asi 50 kapiček... Tak ať to roste


2 Nicker: určitě bych nedoporučoval úpravu pH pomocí kyseliny citrovnové, hlavně proto že se špatně disociuje a hlavně navazuje vápník (důležitá živina, pufruje pH půdy, nasycuje a stabilizuje půdní sorpční komplex, působí koagulačně na organické složky humusu - podporuje požadovanou drobkovitou strukturu).
Odkaz na můj příspěvek ohledně problémů s kyselinou citronovou

2: Jaffata
Kyslina dusičná v růstu se používá proto že vnáší kyselé protony (snižují pH) a anion dusičnanový (přijatelný rostlinou). Kyselina fosforečná také vnáší kyselé protony a anion fosforečnanový (ve vodě bude jako dihydrogenfosforečnanový a hydrogenfosforečnanový - přijímané rostlinou). Naopak hydroxid draselný se přidává na zvýšení pH - obsahuje hydroxylový ion (zvyšuje pH) a iont draselný (vstřebatelný rostlinou). Těmito kyselinami a louhem vnášíš pouze NPK a upravuješ pH!
Jinak tvůj problém je ten že máš moc zásaditou půdu. Že přiléváš vodu s upraveným pH je hezké, ale ta se v půdním roztoku hned zneutralizuje a vytéká s vyšším pH. Na to aby jsi upravil pH půdy na přijatelnou úroveň, by jsi potřeboval ohromné množství kyselé vody (a stejně to bude dáno schopností půdního sorpčního komplexu které ionty bude navazovat). Perlit zvyšuje pH, tak musíš přímíchat třeba trochu kyselé rašeliny aby pH půdního roztoku trochu kleslo (na pH 6). Je spousta možností snížit jak snížit pH půdy (viz. faq), ale osobně bych doporučil tu rašelinu (jejím rozkladem vzniká CO2 a ten pufruje pH půdního roztoku přibližně na 5,5 a unikáním do atmosféry zvyšuje rychlost fotosyntézy).

Jo a ještě během růstu kořeny vylučují zásaditý ion OH- (zvyšuje pH) a během květu naopak vylučují kyselé protony H+ (snižují pH).
Podívej se na další můj příspěvek - příjem živin rostlinou


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Naposledy upravil HurricaneGeorge 28-02-2011 v 13:47 PM

Old Post 13-12-2010 v 14:47 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 59

HurricaneGeorge:
Prvne ti diky za paradni prispevek,ale stejne mam jeste nejake nejasnosti...
Ja vodu upravuju tesne pred zalivanim,ale zkousel jsem srovna PH pomoci kyseliny dusicne na PH 6,0 a druhy den jsem nameril uz skoro 7 a dalsi den se to vysplhalo na PH vody z kohoutku,tj nejakych 7,45...co se tedy s tou kyselinou deje pokud nevyprchava? pritom ta fosforecna tuhle vec nedela,nebo jestli ano, tak pomaleji....
Udelal jsem chybu ze jsem nepremeril PH substratu predtim nez jsem zasadil...vyrobce udava PH5,8-6,2....ted uz s tim toho asi moc neudelam..uz nemam vetsi kvetinace do kterych bych primichal kyselejsi raselinu,holt asi zkusim dojet tohle kolo a pristi uz budu chytrejsi...

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 13-12-2010 v 21:04 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 60

Jaffata> "příště už budeš chytřejší... drahoušku" Přihoď prosím nějaké foto v květu

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 16-12-2010 v 21:35 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 61

2 Jaffata:
tak to asi nemáš kyselinu dusičnou nebo to není možný...
Tato kyselina se má skladovat v neprůhledné flašce (na světle se rozkládá na vodu a oxidy dusíku NOx - měla by mírně zapáchat). Kde jsi koupil tuto kyselinu a kolik %ní je? Jinak je dusičná silnější než fosforečná, to zvyšování pH nejde nijak objasnit. Jakmile tu mírně zásaditou vodu neutralizuješ a mírně sražíš pH tak tato hodnota musí zůstat konstantní. Rozpouštěním CO2 ze vzduchu ve vodě by se měla hodnota pufrovat na 5,7.
Víš určitě že máš správně nakalibrovaný pH metr? a že ti nikdy nevyschla ta skleněná membráná na elektrodě? jakmile nebude ponořena v udržovacím roztoku tak vyschne a popraská... dalším používání se stavá méně citlivou a s pomalejší odezvou na změnu pH, až nakonec žádnou...


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 16-12-2010 v 22:25 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 62

TornadoGeorge :
Mam 38% kyselinu dusicnou od AH.... v bily nepruhledny flasce skladovana pri teplote 20st..... cuchal sema mirne zapacha kupovana je v nejakym growshopu v Praze..uz si nevzpomenu kde presne....a je pravda ze ji staci pridat ke srovnani na urcitou hranici min nez ty fosforecny...takze to ze ´je silnejsi souhlasi....

Ale to pozvolny zvysovani PH se mi opravdu deje.....PH metr ukazuje spravne,pravidelne kalibruju cca po 10 mereni a i kdyz po delsi dobe merim PH kalibracniho roztoku tak tam je odchylka max o 0,1..... takze si myslim ze PH metrem to nebude....
Zkousim ted michat zalivku na PH 5,6 jestli to necemu trochu pomuze ale zatim se to netvari.....

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 16-12-2010 v 23:17 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jalala1
Stálý Člen

Karma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 63

Jestli to vážně nezaléváš moc. Někdy méně znamená více

MÉ LETOŠNÍ CHILLI...2011
Viržin tabák od jalala1 2009
Viržin tabák od jalala1 2010
Viržin, Burley a selský tabák od jalala1 2011
Balení doutníku
VÁCLAVÁK 15.3 2012 HOLEŠOVSKÁ VÝZVA

Old Post 17-12-2010 v 08:26 AM
jalala1 je offline   Profil uživatele jalala1   Find more posts by jalala1   Foto galerie člena jalala1   Click here to Send jalala1 a Private Message   Add jalala1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jalala1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 64

zdarec no s tou dusičnou kys. to mam podobné, nejsem odborník ale po upravě vody a namíchání hnojiv(metrop MR1 MR2 calgreen) je pH ok(5,3) po zhruba 15ti hodinách to ph už leze pomalu nahoru,nemam cirkulační systém. kápnu kyseliny a je to vklidu jinak toto se mi u fosforečné nestává, přikládám to tomu že je ocosi silnější a proto se snažím co nejdřív přepnou at možu valit fosforečnou kvuli stabilnějšímu pH

out06 out09 in#1 in#2

Old Post 17-12-2010 v 08:48 AM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0445030 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív