Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Stavba boxu sakum prdum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
Piki999
Stálý Člen

Karma uživatele Piki999 - 14% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 65

Mě zvyšování PH dělaly řasi... zkus sehnat dřevěný uhlí nadrtit to a zalít to tim, mělo by to neutralizovat PHcko...

Life can be so shady.The way some people try to bring you down.Why's it got to be so crazy?Always try to give you the run around.So I let the music just take control.Cause it rocks my body.And it moves my soul.My feet start dancing to the beat.And I just can't help it.I just can't help it.Cause music is my life.It helps me through the ibe.
Keep it coming.Keep it coming!Just can't dance no more...
Move my move my... move my body




Old Post 17-12-2010 v 08:48 AM
Piki999 je offline   Profil uživatele Piki999   Find more posts by Piki999   Foto galerie člena Piki999   Click here to Send Piki999 a Private Message   Add Piki999 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 66

zdravim mužu li se zeptat jak to vypadá ? nějaky fotečky ?

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 09-01-2011 v 12:12 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 67

Zdarec ...hele je to bida.....to schnuti listu se nezastavilo a porad to dela to samy....jediny kdo tomu trosku odolava sou ty Warloci ale sou chyceny taky....vyzkousel sem vsechno mozny na to srazeni PH ale asi pozde protoze si myslim ze se ty kytky ani nedozijou nejakyho zlepseni....necham to ejste tak 14 dni jestli an tom aspon neco dokvete ale bude maximalne neco z tech dvou kytek...skunk 1 vzal za svy..... Ja ted nemam k dispozici zadnej fotak tak fotky nahodit nemuzu.....ale hned ja se k nakymu dostanu tak to blejsknu.....

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 09-01-2011 v 12:18 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 68

:-( to je skoda tak ti přeju at aspon něco sklidíš..........

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 09-01-2011 v 12:22 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zlosin*
Stálý Člen

Karma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 69

Zdar Jaffato...

Hele ta vybojka se mi zda celkem dosti jetá...neuvazoval si o zakoupeni nove?

Pozdní pole 2010 n.l

Zlosinův harémek 2009 n.l

1. ZlosinBox* 150 sodík..Superskunk - sklizeno....AK-47 a Durga Mata - SKLIZENO

Shiva Shanti II 2x26 w cfl ---> 150 w Hps -----> kytky šli do OUT 2011

Zlosinův* harémek 2011,ano,rok před koncem světa

Afghan Delight,Shaman,Bubblebeer,Doublegum


"Čím víc se o to staráš,tím dřív se ti to posere... [/COLOR]

Old Post 13-01-2011 v 08:33 AM
Zlosin* je offline   Profil uživatele Zlosin*   Find more posts by Zlosin*   Foto galerie člena Zlosin*   Click here to Send Zlosin* a Private Message   Add Zlosin* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od HurricaneGeorge
2 Jaffata:
tak to asi nemáš kyselinu dusičnou nebo to není možný...
nemáš pravdu chlape, hejbat s ph tak aby zůstalo stabilní není zas tak jednoduchý, všechno závisí na pufrační schopnosti vody. v podstatě když srovnáš ph, tak ti stejně za pár hodin/dní dosáhne původní hodnoty. v hnojivech jsou snad nějaký pufry, takže by to mělo vydržet delší dobu. VIZ

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 13-01-2011 v 09:01 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 71

Zlosin : ja touhle vybojkou nesvitim...tu sem dostal darem...... udajne je jeta tri kola ale nevim no..moc se mi to podle toho jak vypada nezda....

Jestedman: proste je to tak no...nekolikrat jsem to zkousel nechat stat namichanou vodu v kybli a pokazdy se to vrati na puvodni PH....ta dusicna to dela rychlejc nez fosforecna..... tak me napada,muzu tu dusicnou uplne vynechat a srazet to jak v rustu tak v kvetu tou fosforecnou?

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 13-01-2011 v 18:09 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 72

já snižuji Ph kyselinou fosforečnou jak v květu tak v růstu a zatím žádný problém. Praktikuji to tak už od začátku co pěstuji.

Old Post 13-01-2011 v 18:58 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neuro2
Nový Člen

Karma uživatele Neuro2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 73

Jaffata : Moc pěknej boxík,šikovnost se cení,přeji co nejhezčí úrodu ale myslim že kdybys svítil CFL ušetřil bys,využil bys víc a neřešil tolik problém s teplem

pěstu zdar a hodně štěstí . Neuro

Neurovo Chilli
DnB League



Old Post 13-01-2011 v 18:59 PM
Neuro2 je offline   Profil uživatele Neuro2   Find more posts by Neuro2   Foto galerie člena Neuro2   Click here to Send Neuro2 a Private Message   Add Neuro2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 74

Neuro : diky ti... ja uz em ten problem s teplotou vyresil tim 250w sodikem....uvidime co to bude delat v lete no....ty usporky jeste nemam moc nastudovany ale mrknu na to a kdyz bude v lete problem s teplem tak bych do toho treba sel....

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 13-01-2011 v 19:17 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 75

Nahoď fotky

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 16-01-2011 v 22:01 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blue.berry123
Nový Člen

Karma uživatele blue.berry123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 76

máš to moc pěkný,stavěl sem nedávno v úplně té samé místnosti a je to fakt porod.S tou teplotou-mám TT125 přímo u výbojky (cena-výkon nejlepší)
a mám to vyvedený do té samé místnosti,což není úplně opttimální,ale v paneláku a ještě skrytě moc možností není. Nejvíc mi pomohl aktivní přítah z jiné místnost a fouká jak skříň tak druhej do té šatny a teplota šla o 6 stupňu....

Old Post 27-01-2011 v 16:03 PM
blue.berry123 je offline   Profil uživatele blue.berry123   Find more posts by blue.berry123   Foto galerie člena blue.berry123   Click here to Send blue.berry123 a Private Message   Add blue.berry123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 77

blue.berry123 :
Ja sem mel TT125 puvodne taky ale protoze v ty mistnosti se mi drzi furt vysoka teplota tak nezvladalo uchladit ani tech 250w...... tak jsem ho vymenil za ufo VK125 365m3/h a mam ho dany tak na polovic..s pachacem asi na 3/4vykonu....

ja mam ventilaci tak ze nasavam ufem vevnitr skrine,fouka to do cooltuby a pak vrchem pryc do jiny mistnosti....celkem slusne ji to ted v zime vytapi a teploty mam ted tak okolo 26-27st.pres den .

cim svitis?

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 27-01-2011 v 16:20 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blue.berry123
Nový Člen

Karma uživatele blue.berry123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 78

250W rust,400W kvet.vzduch tam saju z místnosti kde je stabilne 18-20 stupnu.zatim jedu jenom zimu,uvidime jak to pofrčí v léte....

Old Post 28-01-2011 v 14:16 PM
blue.berry123 je offline   Profil uživatele blue.berry123   Find more posts by blue.berry123   Foto galerie člena blue.berry123   Click here to Send blue.berry123 a Private Message   Add blue.berry123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Kde je problem???!!! Příspěvek č. 79






tak kytky s nevzpamatovali a nahradil jsem je novejma. tentokrat jsem to zkusil ze semen z cannafestu - 4x critical + a jedna no name sativa od kolegy..hlinu jsem vymenil za kokos od Plagronu a kytky jsou ted 11.den pod 250 MH vybojkou a co se nestalo? zase zaclo to osychani listu se kterym jsem se potykal cely minuly kolo. rozespisu tady veskery podminky ktery jim davam a reknete mi v cem je problem....

Takze :
Genetika: fem. critical + ze semen a jeden No name taky ze semene
Substrat: Plagron cocos ve 3,5l kvetinacich
Hnojiva : Plagron COCO A+B,1x tydne postrik phytaminem
Teplota: pres den 25-27 ,noc 21
Vlhkost : 40-75%
PH zalivky : 5,6-5,8 upravuju kys.dusicnou
EC zalivky : prvni tyden 0,8
od soboty 1,1
do zalivky pridavam 10kapek peroxidu vodiku na 1l

PH odstate vody pred upravou 7,7
EC odstate vody pred upravou 0,65

po tydnu jsem kvetinace proplach 40L vody s PH upravenym na 5,8 bez hnojiv a pak jsem zalil vodou s hnojivama na EC 1,1

a od ty doby pozoruju lehky osychani spicek listu...usoudil jsem ze jsem asi namichal moc vysokou koncentraci hnojiv tak jsem je zase trochu proplach jen upravenou vodou a ted zalejvam opet s EC 0,9

Muze bejt problem v ty vode co mi tu tece z kohoutku?to EC ma dost sileny.... budu vdecnej za kazdou radu

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 07-02-2011 v 16:28 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 80

Hele jestli je ta voda fakt odstátá, tak by mělo bejt Ec maximálně 0,5ms, na tvym místě bych si sechnal co nejlevnější destilku, dešťovku, vodu z potoka nebo možná kojeneckou vodu a ředil to.. Tvuj problém je podle mě určitě v přehnojení a nesprávnym poměru živin v zálivce..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 09-02-2011 v 21:44 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1316040 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív